Tichá radost

Vítáme vás!

Vítáme vás!

zpět

Vítáme vás!

 

Texty zveřejněné na tomto webu se snaží o inspiraci pro rozvoj duchovních vlastností a schopností člověka a z toho plynoucí duchovní službu.

 

Protože respektujeme svobodnou vůli všech lidí, zříkáme se dogmat, struktur a sektářství. Jsme otevření. 

 

Tak může kdokoliv pro sebe duchovně užít tyto podněty a také předávat odkaz na tento web dále. Jsme toho názoru, že čím více lidí se o těchto stránkách dozví, tím lépe.

 

Cílem zde tedy rozhodně není jakkoliv ulpět na těchto vnějších textech, ale zprostředkovat podnět každému člověku, který má zájem, aby především  V SOBĚ  našel živější vztah k Bohu a radostný vztah ke všemu životu. 

 

Nechceme a nebudeme zakládat žádnou duchovní organizaci. Avšak chtějí-li se kdekoliv scházet kroužky lidí inspirované těmito texty a vzájemně se v přátelském duchu povzbuzovat, je to vždy radost.

 

 

Velmi prosíme - nekopírujte zde uvedené texty, ani jejich části. Děkujeme za vaše čestné jednání.

 

Originální texty najdete v němčině na:

 

https://liebe-licht-kreis-jesu-christi.de/

nebo na :

www.liebe-licht-kreis-nuernberg.de/

 

Na původní inspirace navazují nové, které mají skromnější formu, ale jsou psány ve stejném duchu. Jsou vždy uvedeny pod názvem "Povzbuzení".

 

Uvítáme i tipy na podobné texty, ať už z knih, nebo z internetu.
 

 

Máte-li jakékoliv dotazy, třeba ohledně toho, zda se ve vašem regionu nachází někdo, kdo se texty také inspiruje, napište nám na:

 

zekveg@seznam.cz

 

Hledáme lidi, kteří se cítí být obsahem stránek osloveni, umí dobře německy a jsou ochotni překládat zdarma. Překlady bývají potřeba přibližně jednou za měsíc v rozsahu asi pěti až deseti normostran. Prosíme, ozvěte se nám.

 

Kéž vás texty na tomto blogu o-Boha-tí :-)

 

S přáním všeho dobrého

 

redakce

zpět